Location and Contacts

Adresa Bisericii:
9111 River Rd.,
Potomac, Maryland, 20854

Adresa postala:
PO Box 59836,
Potomac, MD 20859-9836

Telefone:
Biserica: (301) 365-3949
Preot: (301) 300-4353

Email: preot@sfantulandrei.org

Email:
Preot Paroh: preot@sfantulandrei.org
Probleme Generale: contact@sfantulandrei.org
Consiliul Parohial: consiliu@sfantulandrei.org
Presedinte: presedinte@sfantulandrei.org
Casier: casier@sfantulandrei.org
Donatii: donatii@sfantulandrei.org
Constructie: constructie@sfantulandrei.org
Website: website@sfantulandrei.org
Organizare Evenimente: evenimente@sfantulandrei.org

Cei care nu dispun de masina sunt insa rugati sa ne scrie la contact@sfantulandrei.org si vom incerca sa gasim romani in zona care sa-i ajute sa ajunga mai usor la biserica. Toti am trecut prin asta la inceput!

Sinaxar

Donatii Online

Informatii

Website

074319
Visit Today: 136
This Month: 2659
This Year: 6352
Online: 3